Inspiration of the week #90

Завтра я їхатиму у потязі до Чернівців на родинні Зелені свята, тому Inspiration of the week сьогодні. Привіт! 

Картинка тижня

Дуже ніжні, практично невагомі, ілюстрації від Choi Mi Kyung (Ensee). Про те, як губитися у квітах, у птахах, у монстрах і у собі. 

 *
А ще у мене в блозі нове інтерв'ю з талановитими і красивими закоханими фотографами Ross&Helen
Кіно тижня

Хороший фільм про те, щоб не здаватися. "Тост" - історія хлопчика, який потім став одним з кращих кухарів Великобританії. 

Найджел росте з мамою, яка купує лише консерви. Він же вночі читає книги з рецептами і мріє про те, щоб приготувати щось справді смачне. 


Пісня тижня 

Mø - Final song


Книга тижня

Почала читати Бегбедера "Кінець світу. Перші підсумки". Було цікаво, чи він змінився з мого захоплення його книгами років 7-8 тому. Так-от, Фредерік не змінився. Книгу дочитувати я не буду. Хоч деякі твори з його ТОП-100 тих, що потрібно прочитати на папері, і захотілося переглянути, втім більшість - це його дзеркало і його автопортрет, а не мій.

Подія тижня

У понеділок в нас з JAZZY SCHOOL був звітний концерт у "Picasso". Мені (як не дивно) сподобалося виступати на сцені. Фото та відео будуть пізніше) 

Share:

2 коментарі

  1. не могу спокойно смотреть на лимонную меренгу после этого фильма :) и иллюстрации - шик. сплошная красота.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. А мені захотілося навчитися готувати лимонну маренгу після фільму, але боюся, що моїх кулінарних навичок поки занадто мало))

      Видалити