#InspireMe: Ross&Helen, подорожі, фотографії, кохання

Ross&Helen - пара, яку так і хочеться назвати ідеальною. Вони подорожують разом, роблять нереальні фотографії та розповідають про це все у блозі


З чого почалося ваше захоплення фотографією? 

Helen: У мене з'явився перший цифровий фотоапарат і почалося зацікавлення знимкувати все, що подобалося, адже порівняно з плівкою можна було робити скільки завгодно кадрів. А у Ростика був доступ до плівкових Зенітів та об'єктивів, а також була маленька кімната для проявки плівок. Тож саме з інструментів почалося захоплення фіксувати моменти та життя львівських вулиць і людей через свій погляд на світ.


Маєте улюблених фотографів? 
В нас обох немає улюблених фотографів. На початках ми за кимось стежили, на сайтах пов'язаних з фотографією теж були зареєстровані. Але швидко зрозуміли, що слідкувати за кимось нам не підходить. Також на кілька майстер-класів встигли сходити, але на нашу думку варто слухати себе, розширювати своє бачення через інші джерела натхнення для кожного особисто. Якщо на початках потрібно навчитися технічної сторони ( принципи роботи фототехніки та світла, композиції…), то можна цього повчитися в когось. А творити і покращувати себе все ж таки завдяки постійній практиці. Адже є купа різних правил, інших поглядів та переконань, які можуть обмежити особисту творчість або скерувати в подібну сторону.  Ми інколи цікавимося, що в загальному відбувається у світі фотографії, а також новинками професійної фототехніки.


Як почалася історія Ross&Helen? Пам’ятаєте ваше перше фото і вашу першу мандрівку?

Історія Ross&Helen почалася зі знайомства на фотовиставці, в якій ми виставляли свої роботи. Відтоді ми вирішили бути разом в прямому сенсі цілодобово. І нам пощастило, що обоє хотіли бути фотографами, тож недовго думаючи, придумали назву нашого бренду і почали його розвивати. А наша перша коротка мандрівка була до Кракова, після того ще самостійно спланували поїздку на Канарські острови задля власної весільної фотосесії біля маяка Тено. Далі вже почали активніше подорожувати, більш професійно)Скільки країн ви відвідали? У якій хотілося залишитися найбільше? 

Разом ми відвідали вже більше 20-ти країн Європи. В першій мандрівці тривалістю 5 місяців відвідали всі країни Балкан та кілька сусідніх, що в сумі склало 12. Наразі триває трьох місячна подорож приблизно 10 країнами. Між такими довготривалими, були короткочасні в інші міста та країни.  З тих країн, що сподобалися найбільше своєю душевністю - це Словенія, Греція, Іспанія (Канарські острови), Франція.

На що перше звертаєте увагу у кожному місті? 

Ми - автомандівники, тож перш за все - це дороги та паркінги :) Далі вже, гуляючи вуличками вишукуємо цікаві ракурси та детальки. Але ще нас дуже цікавить дізнатися як облаштоване місто: зручності для мешканців та туристів, чи є сучасна архітектура, новий цікавий простір. Чи є сучасне мистецтво на вулицях, у парках. Адже це нас надихає. Також звертаємо увагу на людей, їхні манери, як вдягаються. Цікавимося стильними, атмосферними закладами, здебільшого кав’ярнями, бо любимо робити статті на блозі про те, куди сходи в тому чи іншому місті.


Чим ще захоплюєтеся, окрім подорожей та фотографії? 

Подорожі та фотографія - це і є захоплення, окрім робочих моментів пов’язаних з цим. Планувати подорож чи фотозйомку, шукати натхнення для цього, щось придумувати, вести блог, розвивати свої власні сайти з фотографіями, а також обробка фото - все переплітається між собою - і це те, чим ми займаємося майже цілодобово. Хотілося б більше іноземних мов знати, тому при можливості будемо цим займатися. Після життя протягом 2 місяців на Канарських островах (що належать Іспанії), я отримала натхнення вивчити іспанську і дуже завзято вчила її цілий місяць, аж поки ми не почали збиратися в наступну подорож, а потім поїхали і вільного часу не залишилося, але обов'язково продовжу, бо натхнення та стимул досі є)Підберіть саундтрек до свого життя.

З останніх улюблених це Coldplay - "A Head full of dreams", можливо не вся пісня, але заголовок влучний!

Розкажіть про улюблені книги та фільми. 

Дуже крута книга, яка може змінити власну психологію: Ентоні Робінс - "Розбуди в собі велетня". А є ще дві книги, які сильно сподобалися: Гарпер Лі - "Убити пересмішника" та Рей Бредбері - "Кульбабове вино". Фільми переглядаємо дуже рідко. Для натхнення варто подивитися "Хороший рік" (A Good Year) і "Ангел А". 


Що надихає вас найбільше? 

Helen: Мене надихає багато що: слово, мелодія, красиве світло під час заходу чи сходу сонця, кольорове небо, красиві деталі на будинку, красива українська мова в художніх книжках, цікаві заклади, сучасні скульптури, абсолютна тиша.  Ростика надихає результат нашої роботи і я.

І на останок питання від Божевільного Капелюшника: Що спільного у ворона та письмового стола?

На письмовому столі лежить перо птаха для письма :)


Всі фото - Ross&Helen

Share:

0 коментарі