Світське життя: Джаз, Голлівуд і 30-ті

Світське життя / Café Society
Режисер, сценарист - Вуді Аллен
У ролях: Джессі Айзенберг, Крістен Стюарт, Стів Керелл, Блейк Лайвлі

Вуді Аллен - такий собі відмінник у світі сучасного кіно. Щороку він випускає фільм у своєму стилі, яким залишаються задоволені численні шанувальники. Цього разу такою стрічкою стало "Світське життя". 


Картина американського режисера, яка подекуди своїм монтажем та кольорами нагадує "Амелі", розповідає про дивакуватого та сором'язливого хлопця Боббі (Джессі Айзенберг,), який приїздить підкорювати Голлівуд. Єдиним його знайомим у Голлівуді виявляється дядько Філ (Стів Керелл), який і знайомить племінника спершу з своєю секретаркою Вонні (Крістен Стюарт), у яку Боббі, певна річ, закохується, а потім і з численними зірками. 

Якщо ви любите джаз ("А хто не любить?" - питає красива і непомітна героїня Блейк Лайвлі, яка нагадує героїню Крцстен Стюарт лише іменем), 30-ті роки минулого століття і весь цей блиск та розкіш Голлівуду, то "Світське життя" для перегляду є обов'язковим. 


Акторський склад стрічки заслуговує на компліменти. Порадували своєю грою всі ключові персонажі. До того ж, цікаво спостерігати за тим, як Стюарт намагається (і успішно) стати однією з зірок незалежного кіно. До речі, Вуді поступився своїм принципам і зняв "Світське життя" на цифру, у цьому його переконав оператор Вітторіо Стораро.

Нова трагікомедія Вуді Аллена змусить іронічно посміхатися, сміятися голосніше, а потім сумувати і думати над тим, як же буває дивно складається життя. 

Share:

0 коментарі