7 кращих фільмів 7-ого Одеського кінофестивалю

Сьогодні останній день ОМКФ, а отже час для підсумків. Ці сім фільмів справили на мене найбільше враження: 

"Неоновий демон" 
(реж. Ніколас Віндінг Рефн)

Історія юної та красивої Джессі, яка приїздить підкорювати Лос-Анджелес, втім немає достатньо сили, аби протистояти моделям-конкуренткам та "неоновому демону" самого великого міста. Рецензія. 


"Хто палає, палає, палає"
(реж. Чаннія Баттон)

29-річний Ден помер від раку. Про свою хворобу він не казав найкращим подругам, втім залишив для них відеозапис з проханням.


"Я, Даніел Блейк"
(реж. Кен Лоуч)

Даніел Блейк - літній чоловік, який залишився сам. Він пережив серцевий напад і тепер намагається отримати соціальні виплати, але заради цього не збирається ризикувати своєю гідністю. 


"Доньки дансингу" 
(реж. Аґнєшка Смочинська) 

Казки про русалок в декораціях сучасної Варшави. Багато музики, сміливості та любові. І, певна річ, вибір, який вирішує все. 


"Світське життя"
(реж Вуді Аллен)

Боббі хоче досягти успіху у Голлівуді. Єдиний, кого він тем знає, це дядько-агент. Останній допомагає Боббі зануритися у світ кіно 30-тих та знайомить з Вонні, у яку головний герой одразу ж закохується. Рецензія. 


"Метаморфозис"
(реж. Сергій Тарамаєв та Люба Львова)

25 років талановитий музикант Олексій Сєнін не бачить нічого окрім клавіш фортепіано та опіки своєї матері. Випадкова зустріч з дівчинкою Сашею відкриває для нього новий світ. 


"Служниця" 
(реж. Пак Чхан-Ук)

На роботу до пані Хідеко влаштовується служниця Сук Хі. Остання замислила з "графом" позбавити багату леді її статку, але ці плани зазнають значних змін. 


Про враження від інших фільмів на Одеському кінофестивалі я писала тут. 

Share:

0 коментарі