Неоновий демон: Краса заради краси

Неоновий демонThe Neon Demon
Режисер - Ніколас Віндінг Рефн
У ролях: Ель Феннінг, Карл Гласмен, Джена Мелоун, Белла Гіткот, Кіану Рівз, Еббі Лі, Крістіна Гендрікс та інші. 

Давно я не виходила з кінотеатру під таким враженням. Як же все до безкінечності красиво, стильно та сильно! Аплодисменти для Ніколаса та Ель.


16-річна Джессі (Ель Феннінг) приїздить у Лос-Анджелес, щоб стати моделлю. Її батьки померли і єдиною мрією дівчини залишається бажання стати знаменитою. "Я не вмію співати. Я не акторка. Я не пишу. Але я красива." - пояснює вибір модельної кар'єри Джессі Діну (Карлу Гласмену). Те, що Джессі і справді неймовірно красива підтверджують спершу у модельному агентстві, а потім на кастингах, показах та фотосесіях... У дівчини з'являється чимало конкуренток, які відверто заздрять юній білявці. Джессі, яка спершу нагадує наївну принцесу з мультфільмів Діснея, потім починає розуміти свої переваги ("Це не я хочу бути ними. Це вони хочуть бути мною.") і погоджується на правила гри Неонового демона (який втілюється у всьому Лос-Анджелесі). Певна річ, перемога (як і поразка) у цій грі коштує занадто дорого. 

Ніколасу Віндінгу Рефну вдалося показати зворотній бік фешн-індустрії, як раніше у "Чорному лебеді" Даррену Аронофскі вдалося продемонстрував, що відбувається за кулісами балетних постановок. 

Світ не врятує краса. Краса навіть не врятує красу. 

Share:

1 коментарі

  1. Я бачила трейлер цього фільму! Дуже хочу переглянути)))

    Welcome to my blog - http://bezdushna.blogspot.ru

    ВідповістиВидалити