Inspiration of the week #92

Привіт, ранок для натхнення на моїй вже шостій львівській квартирі. Так і хочеться додати словами з того геніального есею, який я згадуватиму нижче: Так виглядає щастя. Нещастя виглядає не так. 

Картинка тижня 

Henn Kim малює дуже чорно-біло, концептуально та сюрреалістично. "Красива темна викривлена фантазія." - описує сама ілюстраторка свої роботи. Кіно тижня 

Те, що серіал "Столик в кутку" ("The Booth at the End") мені сподобається, я зрозуміла з опису. І зовсім не розчарувалася після перегляду 1 сезону. 


Всі події серіалу відбуваються за столиком в одному кафе. До чоловіка, який постійно щось записує, заглядає до своєї книги, замовляє каву, чай, пироги, або сендвічі, підсідають інші люди. Вони розповідають чоловіку свої бажання, а той говорить, що потрібно зробити, аби мрії збулися. Спойлер: Мрії збуваються. Питання: Якою ціною? 


Пісня тижня

Новий офіційний кліп The Beatles, тому, які ще пісні можуть бути цього тижня? Звісно, мій Джон не став зомбі. Ролик вдалося створити завдяки шоу The Beatles LOVE by Cirque du Soleil.


Цитата тижня

"Сила жизни — в умении проламывать асфальт. Все остальное можно догнать и съесть, как нектарин." 

"А как же жизнь? Она же короткая, получается?   
Нет. Она длинная. Очень длинная: семьдесят, восемьдесят лет. И за них ты успеешь то, что успеешь. Так и выглядит длинная жизнь. Короткая жизнь — это совсем другое."

"Родиться человеком означает, что у тебя всегда будет место в первом ряду. И что ты никуда не сможешь оттуда уйти. До тех пор, пока от тебя не останутся косточки.  Не ной. Потом из них прорастет черешня."

(neivid в ЖЖ "Нытьем и черешней ")

Книга тижня 

Зовсім трохи книги Роббінса "Розбуди в собі велетня" ранками і пост в ЖЖ від neivid "Нытьем и черешней".

Share:

3 коментарі

 1. ой, какой сериал! и иллюстрации. класс :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. серіал і справді став справжнім відкриттям) дуже рекомендую)

   Видалити
  2. уже проглотила первый сезон :) нравится

   Видалити