Inspiration of the week #94

Ідеальний ранок - це ранок на морі. Тут взагалі все здається і сном, і казкою водночас. Тому моє головне натхнення у щоденнику Одеського кінофестивалю. Цей традиційний пост я вирішила таки написати, бо у мене, по-перше, є ще година до показу "Неонового демона", по-друге, кілька закладок за останні 7 днів, які хотілося би запам'ятати, а, по-третє, смачне кокосове фрапачіно. 

Картинка тижня

Одна з найкрасивіших балерин сьогодення знялась у фотосесії для свіжого номеру "Cosmopolitan". Місті Коупленд  надихає у всьому. 

Кіно тижня

До цього моменту - "Людожери" і "Світське життя", хоча до кінця дня ще все може змінитися)

Пісня тижня

Ми гуляли з Аліною і, побачивши афішу фільму "До зустрічі з тобою", забігли на сеанс за кілька хвилин до його початку. З кінотеатру ми вийшли у сльозах та з думкою про те, аби швидше знайти саундтреки. 


Цитата тижня

Практично кожне слово Тараса Прохаська можна розцінювати як цитату. Його слова в інтерв'ю для "Фокусу" - не виключення. Наприклад:

"Что такое красота?
— Когда-то во времена моего увлечения ботаникой я придумал такую максиму: идея красоты заложена в растениях. Для того чтобы понять, что такое на самом деле красота, надо посмотреть на них. Притом не обязательно на розы или на что-то столь же романтичное и популярное. Для меня красота связана с чем-то нерукотворным. С Божьим замыслом. С невозможностью понять, как это возникло. Красота — в невозможности ответить на вопрос: на фига? Клетки мозга, песок, снежинки — зачем это всё? Так мы соприкасаемся с красотой и тайной создания и предназначения."


Книга тижня 

На книги якось абсолютно не було часу, тому покажу ту красу, яку я везла в Одесу в якості подарунків.Share:

0 коментарі