Inspiration of the week #100

100 тижнів натхнення - це багато і мало водночас. Ці недільні ранки були моїми улюбленими, втім останнім часом я ловлю себе на думці, що у тижневі підбірки потрапляють не кращі з кращих, а ті, що просто були, бо, частіше за все, й виходить, що я читаю одну книгу, або випадково-невипадково знаходжу одного ілюстратора, або художника. Тому з осені пости з натхненням стануть щомісячними. Думаю, так вони будуть ґрунтовнішими, повнішими та цікавішими. 

А для тих, хто буде сумувати за матеріалами кожної неділі (і я дуже радію, якщо такі справді є), у мене є новий проект з вересня і нова ідея - тепер вже для суботніх ранків. 

Привіт, давайте бачити красу всюди. Бо краса ж завжди в очах того, хто дивиться. 

Картинка тижня

"fighting for something real" - таке завдання ставить собі tumblr 0horizon. Чудова мета і чудова реальність. Кіно тижня

Я люблю історії про мрійників. Про тих, хто вірить у кращий світ, у добрих людей і у власні казки. "Хранитель часу" ("Hugo") - саме таке кіно. 


У стрічці Мартіна Скорсезе розповідається про Г'юґо Кабре - хлопчика-сироту, який живе на паризькому вокзалі і там слідкує за годинником. Від тата Г'юґо дісталася велика механічна лялька і любов до механізмів. Саме ця лялька - автоном - і приводить хлопчика до Жоржа Мельєса - режисера, якому боляче згадувати своє минуле і який тепер продає іграшки на тому ж вокзалі.

Пісня тижня 

Неочікувано приємний привіт з минулого - Jimmy Eat World я слухала ще у школі, а вони не тільки існують досі, а й створюють таку ж емоційну, глибоку та неймовірну музику. 


Цитата тижня 

"...я постійно знаходжу крихітні докази присутності різних див, особливо тих, яких не буває." (Катерина Бабкіна) 

Книга тижня 

Читаю і плачу книгу Світлани Алексієвич "У війни не жіноче обличчя". 

Також цього тижня були "#Невимушені" - антологія з оповіданнями українських "міленіумів" - Катерини Бабкіної, Мирослава Лаюка, Марка Лівіна, Ірини Цілик та Артема Чеха. Про цю книгу я писала тут. 

Share:

0 коментарі