Inspiration of the week #97

Привіт. Послухаємо своїх внутрішніх котів?

Картинка тижня 

Олександра Федоришина з Ужгорода та її смугастики запрошують в абсолютно казковий і милий світ. Саша прагне передавати тепло на величезній відстані і їй це вдається. А взяти смугастика собі можна тут.

Так художниця розповідає про себе: 
"Привіт всім, мене звати Саша і це мій Смугастий світ) Я щиро вірю, що в кожному серці живе Смугастик, який є втіленням чистоти, дитячої безпосередньості, світла, добра, щирості та безтурботності...
Вірю, що в кожного з нас є своя Риба - це мрія, наше справжнє я, призначення, те, що рухає нами і мотивує, те, до чого так важливо прислухатись... бо хоч Риба і німа, її можна почути серцем.
Я бачу життя смугастим, проте вірю, що кожен обирає самостійно в які кольори ці смужки розмалювати)"Кіно тижня

Звісно, Wiz-Art. Звісно, після Одеського кінофестивалю 4 днів кіно мало, але вони, все одно, виходять насиченими та надихаючими. А мій щоденник ЛМФКФ - цьому доказ. 


Пісня тижня

У The Hardkiss вийшов новий кліп на одну з моїх улюблених їхніх композицій - "Perfection", тому з піснею тижня все зрозуміло. 


Цитата тижня

Інтерв'ю Діми Ребуса для Buro 24/7 про сучасне мистецтво, underground aquarellka, боротьбу та вплив. 


"Без чего художник не может быть художником?
Наверное, без мысли. Для того, чтобы что-то делать, нужно, чтобы в голове что-то было. Если голова пустая, то любое творчество, любое дело, тоже будет пустым. Мысль нужна любому автору. Даже если это безумная мысль. Не только художнику  вообще автору."

Источник:https://www.buro247.ru/culture/arts/dima-rebus-o-talante-grazhdanskoy-pozitcii-i-otnos.html
"Сначала я думал, что талант существует, потом  что его вообще нет. Просто нужно стараться и все. Ну рисовать там, фильмы снимать, еду готовить — в общем, кто чем хочет заниматься. И тогда ты точно будешь талантлив  просто оттачивая свое мастерство. А потом я все-таки решил для себя, что нет."
Источник:https://www.buro247.ru/culture/arts/dima-rebus-o-talante-grazhdanskoy-pozitcii-i-otnos.htm

Книга тижня 

Все ще читаю уривками "Розбуди у собі велетня" Ентоні Роббінса та "Зроби себе сам" Тіни Сіліг. 

Share:

0 коментарі