Inspiration of the week #99

Затишно і красиво прокидатися серед квітів і взагалі - прокидатися на цій планеті.

Картинка тижня 

Natalie Allen - мандрівниця та мрійниця. Вона любить фільми Веса Андерсона і (судячи з її фото) весь світ. У дитинстві Наталі мріяла фотографувати для "National Geographic" і, хоч поки її кадри там не з'являлися, це, певна річ, станеться. Слідкувати за Natalie Allen можна на її сайті та Інстаграмі. 

Фотографії Наталі про найголовніше мистецтво - мистецтво жити повільно і мистецтво бути тут та зараз. 

"Some of my most favorite memories are those spent in the quiet hours of the day gardening, laughing, and doing absolutely nothing." - пише вона. 


Кіно тижня

Є фільми як кольорові вибухи. Фільми, де кожен кадр - емоція і суцільне вав. Виходячи вчора з кінотеатру, ми вирішили, що "Загін самогубців" - саме така стрічка для емоцій, а не для мистецтва, чи вічності. І вона прекрасна. Просто по-своєму. У саундтреках, акторах, спецефектах та очікуваних закінченнях. 


І Джареда я люблю у будь-якій ролі) Пісня тижняЦитата тижня

В інтерв'ю для Дмитра Десятерика з "Дня" Кіра Муратова:

"Часом дивишся на людей на вулиці і думаєш: "Вони живуть, наче безсмертні". А як же ще їм жити? Це як у відомій притчі: людина висить над прірвою на травинці, але при цьому з насолодою смакує ягодами з сусідньої травинки. Ось це і є життя. А щойно вона цю ягоду їсти перестане — побачить безодню. Відчує, що травинка закінчується. Адже людина знає, що помре так чи інакше — як би їй добре не було сьогодні. І ця глибина є сумною і жахливою, людина прагне про неї не думати. Тому дуже багато поверхового мистецтва. І це правильно. Це жива тремка поверхня всього.


Взагалі так і треба жити. Треба жити поверхнею. Це чудово, звичайно — зробити твір, який відведе тебе у глибину. А тоді глянути на сонечко і жити знову так, наче ти безсмертний." 


Книга тижня 

Дуже радісно, коли знаходиш Свого Автора. Вільям Фолкнер став для мене саме таким. 

Про його текст "Коли я помирала" писати чомусь важко. Тому нехай будуть цитати: 

"Моя мама - риба."

"Яка ж людина таке може зробити? Цікаво, якого кольору у неї очі?"

"Я згадав слова батька: Сенс життя - підготуватися до того, що прийдеться довго бути мертвим." 

Share:

0 коментарі