Ла-Ла Ленд: Усім, в кого є мрія, присвячується

Ла-Ла Ленд / La La Land
Режисер - Демієн Шазелл 
У ролях: Емма Стоун, Раян Гослінг

"City of stars... Are you shining just for me?"

Бувають фільми, на які довго чекаєш і любиш ще до виходу. Для мене "Ла-Ла Ленд" був одним із таких. Я раділа кожній його нагороді (і радітиму скоро "Оскару"), дивилася фотографії з прем'єр у різних містах та не могла й припустити, що мені щось не сподобається. Добре, що мюзикл Демієна Шазелла тільки перевершив усі очікування. Не хотілося би робити надто гучних заяв та називати його кращим фільмом у моєму житті, але принаймні у десятці кращих "Ла-Ла Ленду" точно знайдеться місце. 


Міа (Емма Стоун) працює у кав'ярні в Лос-Анджелесі, куди часто навідуються кінозірки. Вона і сама ходить на численні прослуховування та хоче стати відомою акторкою. Себастьян (Раян Гослінг) хоче відкрити свій джаз-клуб, але поки повинен грати тільки те, що йому наказують. Втім, це кіно не про кохання. Воно про мрійників. 

"Ла-Ла Ленд" натхненний старим Голлівудом. Не даремно, Демієн Шазелл перед зйомками переглядав з акторами "Співаючи під дощем", "Час свінгу", "Шербурзькі парасольки" та інші стрічки.  "Ла-Ла Ленд" - це не лише Лос-Анджелес, а й англійська ідіома "lalaland", яка означає відірваність людини від реальності. Назвати фільм реалістичним, і справді, складно. Але тут йшлося зовсім не про це. "Ла-Ла Ленд" - чарівна історія про те, що коли мріяти достатньо сильно, то все можливо. 

А ще я, здається, тепер люблю мюзикли і джаз. Побільше би такої краси на екранах. 

Share:

0 коментарі