oh, wow: що я любила у січні 2017 року

Привіт, 2017-ий. 

малюнки/ілюстрації/фотографії

фільми/мультфільми/передачі/відео

Почався мій "оскарський марафон", тому варто до церемонії подивитися всіх номінантів і встигнути роздати свої нагороди)

- Я в захваті від "Ла-Ла-Ленду" і навіть не знаю, який шедевр може змістити його з першого місця моїх цьогорічних фаворитів.


- Вразив фільм "З міркувань совісті". Хоч я не люблю-не можу дивитися стрічок про війну, втім тут все зовсім по-іншому. Ендрю Гарфілд грає роль санітара Дезмонда Досса, який пішов на війну рятувати життя, а не забирати їх. Дезмонд жодного разу не взяв до рук зброю. 


- Якщо не говорити про Оскар, то давно чекала і не розчарувалася новим фільмом Ксав'є Долана. "Це всього лиш кінець світу" дивитися боляче та важко. Луї приїздить до дому, щоб розповісти родині про те, що скоро помре, але його ніхто не чує. У кожного свої проблеми і ніхто не хоче звернути увагу на іншого. 


- А ще цікавість таки перемогла і ми подивилися "Молодого папу". Все ж, те, що один з головних режисерів сьогодення береться за серіал, варте уваги, хоч вже практично і нагадує тенденцію. Все стильно і психологічно. Молодий папа, якого чудово зіграв Джуд Лоу, викликає багато питань, але за ним хочеться спостерігати до останньої серії. 


плейлист місяця/пісні/музичні кліпи 

- Bonobo : No Reason (feat. Nick Murphy)


- і трохи ностальгії Ed Sheeran - Castle On The Hill


книги/статті/цитати 

За січень було прочитано доволі багато, але найбільше запамяталися дві книги: "Пиши, скорочуй" Максима Ільяхова та Людмили Саричевої через професійні поради, які (сподіваюся) роблять мої тексти кращими, і "Де ти тепер?" Юхана Херстада через близьку атмосферу. 

Share:

0 коментарі