Альтернативний Оскар-2017: Мої переможці

Як же я люблю оце власне уявне нагородження Оскарами перед самою церемонією. І тут, звісно, не йдеться про те, щоб вгадати переможців. Тому все, як завжди (у 2015, 2016...), максимально суб'єктивно. 


Кращий фільм - "Ла-Ла-Ленд"
Чому: Мені цього року, здається, взагалі можна було би написати: Всі Оскари - "Ла-Ла-Ленду", розходимося... Бо це просто безкінечно красиве, щире, легке, важке, сумне та добре кіно. Кіно про те, аби мріяти. Не пригадую, коли востаннє фільм не закінчувався всередині мене після титрів, а то й кількох годин-днів (добре, пригадую, але більше 10 років тому, коли я так само кілька днів не могла припинити переживати "Реквієм за мрією", не рахується). 


Кращий режисер - Демієн Шазелл (за "Ла-Ла-Ленд) 
Бо: Я впевнена, що він ще не раз здивує. "Ла-Ла-Ленд" - другий повнометражний фільм Шазелла (перший - "Одержимість"). 


Кращі актори - перший план: Емма Стоун ("Ла-Ла-Ленд") та Ендрю Гарфілд ("З міркувань совісті"), другий план: Махершала Алі ("Місячне світло") та Ніколь Кідман ("Лев").


Кращий сценарій - "Лобстер" (оригінальний сценарій) та "Лев" (адаптований сценарій)

Краща робота оператора - "Ла-Ла-Ленд" (але також радітиму за "Мовчання")

Кращий анімаційний фільм - "Зоотрополіс" 

Кращий фільм іноземною мовою - ніхто 
Чому: Були доволі хороші стрічки (це і "Тоні Ердманн", і "Друге життя Уве", і "Комівояжер", але жодна з них не вразила достатньо сильно. А до цієї номінації у мене найбільші вимоги)

Кращий саундтрек - "Ла-Ла-Ленд", пісня - найбільш емоційно сприймалася "Audition" у виконанні Емми Стоун, але статуетку, швидше за все віддадуть "City of Stars" і це теж буде круто. 

Share:

0 коментарі