oh, wow: що я любила у березні 2017 року

Перший місяць весни видався дуже насиченим і яскравим. Було багато роботи (хоч посада позаштатного автора на AdMe змушує мене частіше згадувати про те, що "варто вибрати роботу, котру ти любиш, і не працюватимеш жодного дня у житті") і ще більше натхнення, але про нього по порядку.

малюнки/ілюстрації/фотографії 

Покажу трьох прекрасних ілюстраторок, за якими я почала слідкувати в Інстаграмі цього місяця. Це просто щось неймовірне)

@alexandradikaia

@august.ro@nastiasleptsova
фільми/мультфільми/передачі/відео 

По-перше, сходіть на нову "Красуню і чудовисько" у 3D. Хоч, тут і не буде нового слова у кінематографі, але буде добре знайома прекрасна казка про те, що краса - всередині і її варто шукати. До того ж, Емма Вотсон чудово справилася зі своєю роллю і, зізнаюся, що зі всіх принцес Діснея мені найближча саме Белль. 


Для поплакати під червоне сухе рекомендую "Приховану красу" ("Collateral Beauty" 2016). Тут просто неймовірний зірковий акторський склад (Вілл Сміт, Кейт Вінслет, Кіра Найтлі, Едвард Нортон, Гелен Міррен...) і хоч сюжет вгадується легко і зовсім не дивує, але перейматися за долі героїв і слідкувати за кожним кадром продовжуєш так само емоційно і схвильовано. Ще дві відмінні драми - "Порядна людина" ("Nichts passiert" 2015; про те, як прагнення зробити добре-зручно-комфортно всім врешті обертається трагедією) і анімаційна стрічка "Життя кабачка" ("Ma vie de Courgette" 2016; про хлопчика-сироту, якого відправляють у дитячий будинок. Тут варта уваги не тільки сама історія і яскраві персонажі мультфільму, який, до речі, було цьогоріч номіновано на "Оскар", а й просто неймовірна графіка та загальний стиль картини. Обов'язково подивіться). Здається, у мене вічна дилема - знайти якісну комедію (якщо знаєте таку, то буду вдячна за пораду). Цього місяця була непогана спроба - фільм "Флорида" ("Floride" 2015). От тільки знову було більш сумно, аніж весело. 


Серіалом місяця продовжує бути "Girls". Все ж, як на мене, це по-справжньому знаковий проект для всього нашого покоління і для молодих жінок зокрема. Своєрідна концентрація почуттів, досвіду та переживань 20-30 річних. 


плейлист місяця/пісні/музичні кліпи

На повторі:
Sonder - Too Fast
Jacob Lee - I Just Know
The Chainsmokers - Paris

книги/статті/цитати 

Завдяки посилці від видавництва "Фоліо" я повернулася до читання нобелівських лауреатів, з чого дуже радію. І книга Ясунарі Кавабати, і Кендзабуро Ое заслуговує на найбільшу похвалу. Останній взагалі став моїм літературним відкриттям останніх кількох років. Я вже, здається, почала забувати, що можна писати ТАК поетично і ТАК талановито. Мої рецензії на твори двох японців можна прочитати тут і тут

Також були "Оригінали" Адама Гранта. Кілька історій про відомих нонконформістів і поради автора, щодо того, як у цьому світі стати по-справжньому успішним, продуктивним та у повній мірі реалізувати себе. Корисно для натхнення, адже після такої книги важко не почати працювати, творити і вірити, що за достатньої кількості зусиль можливо все. 

Щодо статей, то хочеться запам'ятати і колись прочитати ще раз оці:
Вийти з себе: 4 історії інтровертів (і взагалі - круто, що знову відкрився The Village Україна. Виглядає на те, що у нас буде +1 хороше медіа)

Не стаття, а словник вигаданих слів The Dictionary of Obscure Sorrows. .Його автор розповідав про свій проект на TED. Ідея у тому, щоб знайти слова для позначення незрозумілої печалі, наприклад: 
Дякую, березень. До зустрічі у квітні. 

Share:

2 коментарі

 1. Час минає, а звичка оновлювати твій блог у пошуках чогось доброго і затишного вічна:)
  Вітаю з новою роботою, це прекрасна новина!:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую) Я вже кілька місяців працюю там, але поки не закінчилися всі випробувальні терміни і я сама до цього не звикла, то не хотілося багато розповідати)

   Видалити