Інший Маленький принц: альтернативні ілюстрації до казки

Відому казку-притчу Екзюпері переклали вже на 300-ту мову, таким чином "Маленький принц" став третьою за кількістю перекладів книгою у світі (одразу за "Біблією" та "Кораном"). Зовсім не дивно, що цей твір французького автора став настільки популярним і дорогим для стількох читачів. "Маленький принц" - це збірка простих, але найважливіших істин, уроків та висновків про те, що добро бачить тільки серце; про те, що ми відповідаємо за тих, кого приручили; про те, що одна троянда, якщо вона наша, може бути дорожчою за десятки інших... 

Ми звикли бачити "Маленького принца" таким, яким його намалював сам Антуан де Сент-Екзюпері, втім численні художники пропонували власні ілюстрації до цієї казки. Пропоную оцінити деякі з них. 

Анна Сілівончік (ілюстрації використано у книзі від видавництва "Час майстрів")- Владислав Єрко (ілюстрації для "Маленького принца" від видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га")
- Перший повнометражний фільм про "Маленького принца" - The Little Prince, 2015
А яка з альтернативних ілюстрацій до "Маленького принца" сподобалася вам найбільше? Можливо, ви знаєте інших художників, які малювали героя з казки Екзюпері? 

Share:

0 коментарі