oh, wow: що я любила у липні 2017 року

Прекрасний, емоційний, лавандовий і казковий липень, дякую. 

малюнки / ілюстрації / фотографії 

- У Діми Ребуса нова картина - "Cargo cult". І, здається, за жодним іншим сучасним художником я не слідкую з таким захватом. 

фрагменти: 
і все разом: 


Maggie Chiang - відкриття липня. 


- На reddit збирають фото реальних місць, від яких був би в захваті Вес Андерсон. Подивитися на них можна тут - https://www.reddit.com/r/AccidentalWesAnderson/. І помріяти про подорожі, звісно. 


- А ще у моєму блозі вийшло в інтерв'ю з українською ілюстраторкою Настею Слєпцовою. Прочитайте, якщо ще ні. Спойлер - вона чудова. 

фільми / мультфільми / передачі / відео 

З новинками цього місяця не склалося, але переглянула два фільми, які мала би подивитися давно, але чомусь пропустила. Втім, це плюс, адже завдяки ним видалося два хороших вечори: 

- "Ірраціональна людина" Вуді Аллена. Могла би бути банальна стрічка про роман професора і студентки, якби за неї взявся інший режисер. Але "Ірраціональну людину" зняв Вуді Аллен, тому маємо екзистенційну кризу, безліч рефлексій, вбивство і сюжет, який тримає у напрузі до останнього кадру. Раджу. 


- "Хороший рік" Рідлі Скотта. Прованс, любов, вино, Маріон Котіяр... Ідеальне поєднання, я вважаю. Можна навіть пробачити такий простий і очікуваний сюжет. 


плейлист місяця / пісні / музичні кліпи 

- Саундтрек липня - новий альбом Imagine Dragons - Evolve


- А це щоб дивитися і згадувати: Talking To Myself (Official Video) - Linkin Park

книги / статті / цитати 

- Я в захваті від "Щигля" Донни Тартт. Враженнями від цього великого роману сучасності вже ділилася у рецензії

Допис, поширений Yana Hrytsai (@yana_hrytsai)

- Намагалася читати Еліс Манро. Але виявилося, що це зовсім не моє. Так само трохи не моєю стала "Велика магія" Елізабет Гілберт - з надто багатьма її твердженнями я подумки не погодилася, але все ж було цікаво дізнатися про світосприйняття відомої авторки. 

Доволі неоднозначні враження від книги "Велика магія" Елізабет Гілберт. 📕 З одного боку - легке і приємне читання для суботнього ранку, яке надихає на творчість. 📕 З іншого - мені не хочеться бути у команді "спритників" та "дисциплінованих розтелеп" і вірити, що наші ідеі не належать нам, а просто мандрують світом у пошуках хоч якогось виконавця. Адже так - мистецтво має приносити радість, але мистецтво повинно також бути мистецтвом. ✒❤
Допис, поширений Yana Hrytsai (@yana_hrytsai)

Share:

0 коментарі