Special Books by Special Kids: Надихаючі історії особливих людей

На youtube-канал Special Books by Special Kids я наткнулася випадково. І він один з тих, якими одразу ж хочеться поділитися. Адже його місія більш ніж благородна - зробити цей світ хоч би трохи добрішим та більш відкритим до людей з особливими потребами. 


Засновник проекту - Кріс Ульмер (Chris Ulmer) - працював вчителем у Флориді, а тепер мандрує світом, аби зустрічати дітей, які мріють про те ж, що їх однолітки, також хочуть дружити, грати в ігри, чи планувати майбутнє, але складні діагнози побудували стіну між ними та звичною реальністю. Власне Крісу йдеться про те, аби довести - товстішою цю стіну роблять саме люди, а не хвороби. Кожен зустрічний, який дивиться косо; кожен, хто відвертається, почувається ніяково, боїться... Кожен, хто мав би сказати просто: "Привіт" і усміхнутися. 


Кожна розмова з дитиною перетворюється на відео. Їх уже чимало і, подивившись кілька, вам (обіцяю) захочеться потиснути Крісові руку за те, що він продовжує доводити: ніяких інших - немає, ми всі - люди. Дізнатися більше можна на: specialbooksbyspecialkids.org

Share:

0 коментарі