3 російських фільми 2017 року, які варто переглянути

Про кіно-підсумки 2017-го року говорити ще рано, втім у моєму списку фаворитів уже зрозумілою є тенденція і те, що, якби я складала рейтинг найкращих за країнами, то серед перших була би Росія. 

Асоціюючи російський кінематограф з історіями маленьких людей, драмами у кожному серці, алкоголем у кожному кадрі, жорстокістю людей і світу... ми, частіше за все, маємо рацію. Адже найкращі з фільмів останніх років ("Дурень" Бикова, "Левіафан" Звягінцева...) не вибиваються з цього доволі депресивного формату, втім, дають глядачам можливість подивитися у дзеркало епохи і злякатися/задуматися/змінитися. Головні російські стрічки 2017 року - це теж драми. Такі, що до сліз. Душевні і важкі. Безумовно варті перегляду. 


"Аритмія"
режисер - Борис Хлєбніков
в ролях: Ірина Горбачьова, Олександр Яценко


Олег - лікар швидкої допомоги, його дружина - Катя - лікар приймального відділення. Їхнє життя практично повністю складається з роботи. У той вільний час, який залишається, Олег п'є, намагаючись справитися з власною кризою (пов'язаною і з складною роботою і, як видається, з питаннями до себе і до світу загалом), а Катя все більше розчаровується у їхньому шлюбі.


"Тіснота"
режисер - Кантемір Балагов
в ролях: Дар'я Жовнєр, Ольга Драгунова, Артем Ципін


Одного разу єврейській сім'ї приходить записка з вимогою викупу за повернення молодшого сина. Сума доволі велика і вони вирішують робити все, аби повернути хлопця. От тільки деякі жертви та кроки змінять їхнє життя назавжди. 


"Нелюбов"
режисер - Андрій Звягінцев
в ролях: Олексій Розін, Мар'яна Співак, Матвій Новіков


Борис і Женя хочуть розлучитися. У них нові стосунки і жодних почуттів один до одного. Найбільш болісно цю подію сприймає їхній син Льоша. До того ж, ані Борис, ані Женя не хочуть, аби хлопчик залишався з ними. Льоша знаходить єдиний, як йому здається, вихід з цієї ситуації - втечу. 

А ви дивилися ці фільми? Якщо так, то які враження? Можливо, вважаєте ще щось з російського кінематографу 2017 року вартим уваги? 

Share:

0 коментарі