Мої 3 головні книги 2017 року

Про свій книжковий ТОП-3 я розповіла для матеріалу Yakaboo (до речі, читайте там і про фаворитів інших блогерів) - http://blog.yakaboo.ua/tri-naykraschi-knizhki-2017-versiya-blogeriv/
Поділюся ним і тут. 
У 2017-ому році я прочитала 65 книг. Жодну з них не можу назвати своїм читацьким розчаруванням. Здається, я навчилася практично безпомилково визначати за анотацією, іменем автора, або темою, чи може цей твір стати моїм. Щоправда, тут головне не перетворитися на літературного сноба, який не читаючи певної книги, уже її засуджує. Тому у 2018-ому планую трохи виходити з зони свого читацького комфорту і прочитати щось абсолютно неочікуване для самої себе.
Головною книгою року для мене стали «Довгі часи» Володимира Рефєєнка. Це роман про нашу війну, де в міфологічній та карнавальній формі описується все те пекло, у якому опинилося місто Z. Епізоди, які нагадують страшну казку, чергуються з реалістичними оповіданнями про долі окремих людей. Дуже сильна і глибока книга, яка, я впевнена, вражатиме читачів і через сто років.
На другій сходинці – книга Вілла Ґомперца «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі». Ідеальне читання для тих, хто хотів системності у своїх знаннях про сучасне мистецтво. Вілл Ґомперц, який сім років був директором галереї «Тейт», розповідає про ключових митців останніх 150 років та те, як вони змінили світ.
Також хотілося би виділити книгу, що була найбільшим естетичним фаворитом – «Про це говорять лише з кроликами» Анни Хьоґлунд. Ця книга пухнаста й тактильні відчуття тільки посилюють враження від напрочуд пронизливої та щирої історії кролика, який відчуває себе не таким, як усі.

Share:

2 коментарі

  1. 65 книг? Ого :) мабуть ти побила рекорди багатьох людей. Буду чекати пост на тему: як організувати свій робочий день і встигати читати багато. Актуальна тема сьогодення.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую) Тут, насправді, рецепт у мене простий: обирати хороші книги, які хочеться читати. На такі час сам собою знаходиться)

      Видалити