Гаррі Поттер очима різних художників (частина 1)

Якщо ви читали книги про хлопчика-чарівника ще до екранізацій, то, мабуть, можете пригадати "свого" Гаррі Поттера. Того Гаррі, який ще не мав обличчя Деніеля Редкліффа. Пам'ятаєте? 

Мені стало цікаво, наскільки різним може бути магічний світ Роулінг в уяві інших, і я вирішила подивитися, якою малювали історію Гаррі Поттера, Герміони Ґрейнджер, Рона Візлі, Лорда Волдеморта, Северуса Снейпа, Драко Мелфоя та інших героїв, яких полюбили мільйони читачів та глядачів з усього світу, різні художники. Безкінечно милий арт від італійської художниці. Який боявся, що "I worried I'd ruin the most popular children’s book in history.", бо його ілюстрації не назвеш дитячими. Втім, звісно, нічого він не зруйнував і вийшло круто, більше того - культово. 

До речі, ті прекрасні великі ілюстровані перевидання "Гаррі Поттера", якими зараз радує "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", малював якраз Джим Кей. Ілюстратор американського видання Гаррі Поттера. Спершу відмовилася від роботи над обкладинкою першої книги через зайнятість, але коли прочитала твір Роулінг, то закохалася в цю історію і вирішила таки намалювати свого Гаррі. 


Владислав Єрко 

Українці знають Гаррі Поттера за ілюстраціями Владислава Єрко. До речі, його роботи оцінила і сама Джоан Роулінг, яка назвала їх своїми найулюбленішими. 

Гарні альтернативні обкладинки до книг про Гаррі Поттера. Щоправда, без героїв. 

Кавайніше не буває. А тут похмуро, втім дуже атмосферно. 
Kazu Kibuishi

Американський автор графічних романів та ілюстратор, який також намалював обкладинки для Гаррі Поттера. 


Як написав The Telegraph, Jonny Duddle намалював нового Гаррі Поттера для нового покоління. 

Намалював першого Гаррі Поттера. Того, з якого все і почалося. Загалом, хороших ілюстрацій до Гаррі Поттера так багато, що у матеріалу буде друга частина. 

А чий Гаррі Поттер сподобався найбільше вам? Розкажіть у коментарях. Або покажіть художників, про яких я не написала. 

Share:

0 коментарі