oh, wow: що я любила у січні 2018 року

Пригадуєте, як було в Алісі - "Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці"? А що, врешті, поганого, аби залишитися на місці - постояти тихо, насолодитися цим часом, цією миттю (а отже вічністю) і просто побути тут. У січні в мене було чимало прекрасних речей, які змушували зупинитися і затамувати дихання. Наприклад...

фотографії / ілюстрації і все візуально красиве

В'єтнамська художниця Dung Ho малює дуже мило і чарівно:
Spend some time looking - просить митець Daniel Arsham, що стирає межу між архітектурою та перформансом. 

Коли я шукала ілюстраторів, що малювали Гаррі Поттера, то натрапила на прекрасну італійку Maria Luisa Di Gravio. Підкорив, звісно, єдиноріжка.

Ще одна художниця, з якою я познайомилася після своїх матеріалів про Гаррі Поттера - Taryn Knight.


кіно / серіали 

Стартував мій улюблений оскарський марафон - дивитися всіх номінантів та обирати фаворитів. Тому у січні дивилася, як претендентів на цю премію, так і чимало інших хороших стрічок. Найбільше сподобалися такі: 

"Леді-Птаха", бо проста і щира історія дорослішання однієї харизматичної дівчини, в якій багато-хто може легко впізнати себе. 


"Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі". Хороша драма про одну відчайдушно сміливу жінку, яка була готова пожертвувати всім заради справедливості. 


"Форма води". Незвичайна історія кохання. Сподобалися кольори, атмосфера (як же гарно жити над кінотеатром), сюжет і вся ця фантастична реальність. 


Якщо потрібне щось не надто складне, але хороше для затишного вечірнього перегляду, то зверніть увагу на фільми: "Любов - хвороба", "Вікторія і Абдул", "Битва статей" та "За прірвою в житі". 

З серіалів - новий сезон "Чорного дзеркала" та новорічний випуск "Доктора Хто". Останній - це любов назавжди, а перший змушує задуматися, куди взагалі котиться весь цей сучасний світ. 


музика

Відкрила для себе чарівну норвезьку співачку AURORA. Послухайте. Це магія.

AURORA - Running With The Wolves

AURORA - Murder Song (5, 4, 3, 2, 1)

і всі інші.книги

Першою книгою у цьому році стала "Таємна історія" Донни Тарт. Я була в захваті від її "Щигля", тому і тут очікувала на добре написаний роман. "Таємна історія" не розчарувала і тому щиро раджу."Земля загублених" Катерини Калитко


 Дякую, січень. 

Share:

0 коментарі