oh, wow: що я любила у березні 2018 року

Ми звернули з туристичного маршруту, на якому стало нудно, і потрапили у казкове місце. Це був невеликий ліс, а вдалині - засніжені гори. Коріння всіх дерев було зовні, спліталося орнаментами, а головне - було фіолетовим. Цей контраст фіолетового коріння, чорних дерев і білого снігу змусив мене застигнути на місці. Я подумала, що це найпрекрасніше, що я бачила у житті. 

Пам'ятаю, яким був той ранок на початку березня, коли я прокинулася, згадавши цей сон. Записала його у напівтемряві, аби тільки не забути. Аби тільки не забути, як це було красиво. І байдуже, що не насправді. Або насправді, але просто не тут. Втім, тут теж було достатньо краси. Розповім про неї. 

фотографії / все візуально красивекіно

Фільм місяця - "Горе-творець" (The Disaster Artist, 2017). Це реальна історія про таємничого Томмі Вайсо і його фільм "Кімната", який називають найгіршою стрічкою в історії (ми починали дивитися "Кімнату" після "Горе-творця" і цей "титул", здається, цілком заслужений). Все було би справді смішно, якби не те, що це його мрія - бути режисером, актором, зіркою Голлівуду - і хоч всі (майже всі) навколо кажуть, що нічого не вийде, - Томмі просто бере і знімає своє кіно, за своїм сценарієм і з собою у головній ролі. Не знаю, як там все було насправді, але "Горе-творець" вийшов щирим та зворушливим. Рекомендую. 

І цитата неймовірна:

- Ні... Не хочу кар'єру. 
- Не хочеш, але чому? 
- Я хочу свою планету. 
- Свою планету? 
- Так. Класну, де всі люблять один одного. Вона найкраща. 
- Звучить добре. Ідеально навіть.


Також варта перегляду "Фантастична жінка" (Una mujer fantástica, 2017), що отримала цьогорічний Оскар за кращий фільм іноземною мовою. Головна героїня стрічки - транссексуал Марина - намагається довести (і всім, і собі), що має право попрощатися з коханим; бути такою, як вона є; нічого не боятися. музика
і оця прекрасна жінка, яка має перемогти на Євробаченні - Netta - TOY

Новий альбом Онуки "Мозаїка" теж вав.


книги / цитати

По-перше, "Зулейха відкриває очі", про яку я розповідала тут - http://www.unicornstime.in.ua/2018/03/blog-post.html

По-друге, "Радість зсередини. Джерело щастя, доступне кожному" Чед-Менг Тана - книга про те, як медитація може змінити наше життя. на краще І про те, що для початку достатньо всього одного усвідомленого вдиху і видиху. Легко та натхненно читається, усмішка на обличчі з'являється автоматично та абсолютно природно, а у небагатьох книг це виходить. 

Улюблена історія звідти трохи перевертає свідомість, але, мабуть, саме тому вона і улюблена:Share:

0 коментарі