oh, wow: що я любила у квітні 2018 року

Цей квітень запам'ятається прогулянками по Берліні та Празі, двома сонячними зустрічами, трояндами, сонцем і всією цією красою, що завжди поруч - тільки встигай помічати.

фотографії / все візуально красиве 


кіно

Головний фільм квітня - стрічка Лінн Ремсі "Тебе ніколи тут не було" (You Were Never Really Here, 2017), що минулоріч у Каннах отримала нагороду за кращий сценарій та кращого актора. Красиво по кольорах, меланхолійно та споглядально. І Хоакін Фенікс справді грає прекрасно. Він - колишній агент ФБР, що має врятувати доньку одного політика. Втім, все йде не за планом. І вже не зрозуміло, хто кого насправді рятує. 

Загалом, це кіно - це кіно одного актора. Режисерка Лінн Ремсі разом з виконавцем головної ролі Хоакіном Феніксом змінювали, вдосконалювали, доповнювали сценарій фільму під час зйомок, щоб максимально точно та щиро розкрити персонажа "Тебе ніколи тут не було". 


Ще - Каннський кінофестиваль 2018 показав офіційний постер. Це кадр з фільму Жан-Люка Годара "Безтямний П’єро" 1965 року. І це така атмосфера, якою хочеться жити. музика


KAZKA - САМА (і весь альбом KARMA).

Українська, мелодійна, сучасна, прониклива і чарівна музика, що вдвічі приємніше. Слухати. 


книги / цитати 

"Бог дрібниць" Арундаті Рой

"Бог дрібниць" Арундаті Рой 📖🌱 Про дири в Усесвіті з обрисами Ести, потяги в голові, апельсин, який мусиш тримати в руці (бо він не твій), списки для впорядкування хаосу, безустанну радість (а ще - любов, божевілля та надію), вчинки з карою самі у собі, серце пітьми, старі троянди, банановий джем, порожнечу як видозміну тиші... #янаікниги Читаю зараз одну з найсильніших книг у своєму житті. В якій стільки образів, деталей, запахів, смаків, думок... дрібниць. Що для цього всього потрібен окремий бог. 🌚
Допис, поширений Yana Hrytsai (@yana_hrytsai)
"Під скляним ковпаком" Сильвія Плат


 ...

Share:

0 коментарі