Як розмовляти з дівчатами на вечірках: Панк і любов

Як розмовляти з дівчатами на вечірках / How to Talk to Girls at Parties, 2017
режисер - Джон Кемерон Мітчелл
у ролях: Ель Феннінг, Алекс Шарп, Ніколь Кідман, Рут Вілсон, Метт Лукас

Екранізація коміксу Ніла Геймана, мила суміш фантастики, мелодрами та комедії, перша любов на фоні Лондона 70-тих, під панк-музику і все це весело, легко та оригінально. 

Головний герой Енн разом з трьома друзями випадково потрапляє на дуже незвичайну вечірку - дивна музика, дівчата у футуристичних костюмах та невідомо-які чудасії його не лякають, адже на вечірці він зустрічає її - головну героїню - неземну (і у прямому сенсі цього слова теж) Зен. Вони проведуть разом 48 годин і це, звісно, переверне їхні життя з ніг на голову. 

"Покажи мені панк." - просить Зен. І Енн показує - гуляє з нею; розмовляє; веде до дому і знайомить з матір'ю; запрошує на вечірку, де вони влаштують найкрутішу музичну імпровізацію; змінює долю її братів та сестер. 

Це четвертий повнометражний фільм Джона Кемерона Мітчелла, який більше нагадує стилем його перші дві роботи - "Гедвігу і злощасний дюйм" та "Клуб "Shortbus" - а не психологічну драму "Кроляча нора", яку він зняв у 2010 році. Тим цікавіше, у якому напрямку рухатиметься кар'єра режисера далі. 

Дивитися: Шанувальникам Ель Феннінг та Ніколь Кідман (вони зіграли прекрасно); фанатам Ніла Геймана; всім, хто втомився від банальних романтичних комедій, але хоче знайти на вечір якийсь цікавий фільм, де є він, вона і любов між ними. 

Мені сподобалося. 

Share:

0 коментарі