Лазурне узбережжя: Канни, Ніцца і Монако

Канни без кінофестивалю дещо нагадують декорацію для великого кіно. 


От порожня червона доріжка, от сотні і тисячі фанатів, що шукають поглядом свою улюблену знаменитість, яка ще, звісно, не приїхала, бо знімальні дні почнуться за 8,5 місяців. 


Втім, якщо придивитися, то можна помітити чимало інших - менших, але теж важливих, сюжетів для кіно. 


Стару пару, яка тримається за руки. І це так прекрасно та зворушливо. 


Чоловіка, що заносить рятувальне коло у вигляді єдиноріжки у дорогий готель. 


Чи щось інше. 

Бо Канни - це завжди про кіно. 


Буквально за годину на потязі можна дістатися до Ніцци. Але для нас вона стала тільки пересадкою між Каннами та Монако (часу, щоб побачити Лазурне узбережжя було обмаль - і я відчувала таку саму суміш з розчарування (бо потрібно їхати і поспішати) та зачудування (бо скільки ж навколо нової краси), як раніше у Парижі та Берліні). 


 Тому Ніцца запам'яталася мало. Хіба каруселлю і дивною інсталяцію з кольоровими чоловічками на головній площі. А ще літаками, що летіли дуже низько. І квітковою крамничкою.

Ще один потяг і Монако. Це, мабуть, найбільш дороге і точно найбільш пафосне місто (країна), яке мені до цього доводилося бачити. 
Усі ці яхти, казино, люди, одягнені у люксові бренди. Побачити цікаво і з першого погляду дуже захопливо. Але не вистачає якоїсь щирості та життя. Хоч, певна річ, судити про місце після 2-годинної прогулянки - погана справа. Тому на Лазурне узбережжя дуже хочеться приїхати ще. У час Каннського кінофестивалю. Впевнена, тоді і почнеться та його магія, про яку мріялося. 

Share:

1 коментарі

  1. цікаво було б почитати, як ви спланували таку насичену мандрівку і скільки часу це все зайняло, щоб відвідати)
    і так,мабуть в Канни варто їхати на сам фестиваль, особливо якщо ти кіноман)

    ВідповістиВидалити